S1
S3

Dziś jest 16.12.2017
Czytelnia Popularnonaukowa - oferta

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Żurakowskiego w Kartuzach zaprasza do korzystania z zasobów Czytelni Popularnonaukowej   (parter budynku Biblioteki, pokój nr 2).
W placówce dostępna jest prenumerata czasopism, podręczniki akademickie, księgozbiór regionalny, regionalne czasopisma oprawne.  Istnieje możliwość wypożyczenia książek (kaucja) i czasopism do domu.     Prasa

Prezentujemy przykładowe zbiory z różnych dziedzin wiedzy. Zapraszamy do odwiedzin i wypożyczeń.

POLECAMY książki popularnonaukowe z działów:

- Księgozbiór regionalny
Ekonomia i zarządzanie
Historia    Informatyka
- Media, Medycyna, Muzyka

- Pedagogika,  Prawo, Przyroda, Psychologia
Religia, Sztuka i architektura
Wolontariat, Hospicjum

Na prośbę czytelnika sprowadzamy książki z innych bibliotek w ramach wypożyczenia międzybibliotecznego.

W Czytelni Popularnonaukowej dostępna jest bezpłatna strefa bezprzewodowej sieci Hotspot oraz stanowisko komputerowe z dostępem do Internetu. Istnieje możliwość kserowania, drukowania oraz skanowania materiałów bibliotecznych.

więcej informacji tel: (58) 681 01 85, e-mail:czytelnia@biblioteka.kartuzy.pl

Zapraszamy.

Wystartowała Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych ACADEMICA !

Za pośrednictwem Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Janusza Żurakowskiego w Kartuzach można skorzystać z zasobów cyfrowych udostępnionych przez Bibliotekę Narodową. Dzięki projektowi ACADEMICA użytkownik zyskuje bezpłatny dostęp do ok. 500 tysięcy publikacji, w tym współczesnych książek i czasopism ze wszystkich dziedzin wiedzy.