MiPBP Kartuzy

Dziś jest 06.12.2022
Wokół ludowego łabędzia

W miniony czwartek 29 września 2022 r. w Kiełpinie odbyły się siódme zajęcia w ramach projektu pn. Wokół ludowego łabędzia – cykl międzypokoleniowych zajęć rozwijających dla mieszkańców sołectwa Kiełpino. Kolejne spotkanie już w najbliższy czwartek, 6 października, także o godzinie 17:00.

Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich

Projekt

Zapraszamy mieszkańców sołectwa Kiełpino do udziału w projekcie "Wokół ludowego łabędzia” – cykl międzypokoleniowych zajęć rozwijających dla mieszkańców sołectwa Kiełpino". Więcej informacji na plakacie.

Wokół ludowego łabędzia

W czwartek 29 września w Kiełpinie odbyły się siódme zajęcia w ramach projektu pn. Wokół ludowego łabędzia – cykl międzypokoleniowych zajęć rozwijających dla mieszkańców sołectwa Kiełpino.

Kolejne spotkanie już w najbliższy czwartek, 6  października, także o godzinie 17:00.

Zapraszamy.

Wokół ludowego łabędzia

W czwartek 22 września w Kiełpinie odbyły się szóste zajęcia w ramach projektu pn. Wokół ludowego łabędzia – cykl międzypokoleniowych zajęć rozwijających dla mieszkańców sołectwa Kiełpino.

Kolejne spotkanie już w najbliższy czwartek, 29 września, także o godzinie 17:00.

Zapraszamy.