MiPBP Kartuzy
Biblioteka na Dworcu Integracyjnym (I p). Noc
Piękne i nowoczesne wnętrza
Wypożyczalnia dla Dzieci. Miejsce spotkań
Animacja kultury na Rynku. Plenery artystyczne
Biblioteka na Dworcu Integracyjnym (I p). Dzień
Bogaty księgozbiór Biblioteki
Otwarcie Dworca Integracyjnego
Łączenie sztuk. Zespół muzyczny
Biblioteka na Dworcu Integracyjnym (I p). Dzień 2
Animacja kultury na Rynku. Plenery artystyczne 2
Animacja kultury na Rynku. Plenery artystyczne 3

Aktualności

Dziś jest 29.03.2023
Wokół ludowego łabędzia

W czwartek 20 października 2022 r. w Filii naszej Biblioteki w Kiełpinie odbył się konkurs w ramach projektu pn. Wokół ludowego łabędzia – cykl międzypokoleniowych zajęć rozwijających dla mieszkańców sołectwa Kiełpino. Uczestnicy (10 osób) przedstawili swoje propozycje produktu lokalnego „Pamiątka z sołectwa Kiełpino” z motywem łabędzia.

Wokół ludowego łabędzia

W miniony czwartek 6 października 2022 r. w Kiełpinie odbyły się ósme zajęcia w ramach projektu pn. Wokół ludowego łabędzia – cykl międzypokoleniowych zajęć rozwijających dla mieszkańców sołectwa Kiełpino.

Przypominamy: Motyw łabędzia jest niezwykle ważny dla mieszkańców Kiełpina. Zwierzę to znajduje się nawet w nieoficjalnym „herbie” Kiełpina. Nie bez powodu…

Przed nami już tylko konkurs na najlepszą propozycję „Pamiątki z sołectwa Kiełpino z motywem łabędzia” oraz wernisaż prac plastycznych wykonanych w czasie trwania projektu oraz jako propozycje konkursowe.

Zakończenie projektu w czwartek 20 października 2022 r. o godzinie 17:00.

                  Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich  

Wokół ludowego łabędzia

W miniony czwartek 29 września 2022 r. w Kiełpinie odbyły się siódme zajęcia w ramach projektu pn. Wokół ludowego łabędzia – cykl międzypokoleniowych zajęć rozwijających dla mieszkańców sołectwa Kiełpino. Kolejne spotkanie już w najbliższy czwartek, 6 października, także o godzinie 17:00.

                                                        Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich 

 
Projekt

Zapraszamy mieszkańców sołectwa Kiełpino do udziału w projekcie "Wokół ludowego łabędzia” – cykl międzypokoleniowych zajęć rozwijających dla mieszkańców sołectwa Kiełpino". Więcej informacji na plakacie.