Wypożyczalnia dla Dzieci. Miejsce spotkań 2

Dziś jest 23.04.2019
Podaruj książkę Bibliotece. Zachęcamy do udziału!

Zachęcamy Państwa do przekazywania książek do naszej Biblioteki. Zapraszamy tym samym do udziału w akcji pn. Podaruj książkę Bibliotece.

To ważne, abyśmy nie wyrzucali książek. Biblioteka jest najodpowiedniejszym miejscem, aby przekazać te książki, które są nam już niepotrzebne.

Najcenniejsze tytuły włączymy do księgozbioru. Pozostałe egemplarze także znajdą swoich czytelników - to dzięki specjalnej półce z darmowymi książkami ustawionej na parterze Dworca Integracyjnego.

Klub Integracji Społecznej

Klub Integracji Społecznej to projekt dofinansowany prze Unię Europejską  w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Celem  projektu jest zwiększenie zatrudnienia osób dotkniętych i zagrożonych ubóstwem oraz wykluczeniem społecznym.

Bibliografia Pomorza Gdańskiego i Środkowego

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Żurakowskiego w Kartuzach zaprasza do korzystania z katalogu on-line Bibliografii Pomorza Gdańskiego i Środkowego.

Baza jest tworzona od 2012 r. przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczna w Gdańsku oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Słupsku