Wypożyczalnia dla Dzieci. Miejsce spotkań 2

Dziś jest 14.08.2020
Informacja

Informujemy, że od dnia 22 lipca br. do odwołania Filia biblioteczna w Mirachowie MiP BP w Kartuzach będzie nieczynna.

Przepraszamy za utrudnienia.

Wyniki konkursu

Rozstrzygnięcie gminnego konkursu „Bohaterowie w czasach pandemii”

Komisja w składzie:

• Kazimiera Socha
  • Joanna Kaizer-Prondzinska
  • Dominika Biekisz-Olejnik

Na konkurs nadesłano 18 prac. Komisja biorąc pod uwagę technikę wykonanej pracy, oryginalność, pomysłowość oraz estetykę nagrodziła:

• W Kategorii Przedszkole – dzieci w wieku 4-5 lat nagrodę otrzymuję LIDIA KOŻYCZKOWSKA
  • W Kategorii 0-III nagrodę otrzymuję JULIA JANKOWSKA
  • W Kategorii IV-VI nagrodę otrzymuję OLIWIA SZWEDA

Decyzją Komisji przyznano jedną nagrodę główną w każdej kategorii wiekowej oraz, w związku z brakiem prac w kategorii klas VII-VIII, przyznano dodatkową nagrodę główna, wyłonioną spośród wszystkich prac.

• Nagroda dodatkowa została przyznana Laurze Klińskiej

W głosowaniu na portalu społecznościowym Facebook, najbardziej zacięta rywalizacja, toczyła się między dwiema pracami w kategorii IV –VI były to prace Oliwii Szweda oraz Roksany Mielewczyk. Ostatecznie jednak, niewielką przewaga głosów zwyciężyła praca Oliwii Szewda . W związku z brakiem prac w kategorii VII – VIII, Komisja zdecydowała nagrodzić prace która, zdobędzie jako druga najwięcej głosów.

• W Kategorii Przedszkole najwięcej polubień otrzymała praca Lidii Kożyczkowskiej
  • W Kategorii O-III najwięcej polubień zyskała praca Marty Grzenkowicz
  • W Kategorii IV-VI najwięcej polubień zdobyła praca Oliwii Szweda
  • Dodatkową nagrodę przyznano dla pracy Roksany Mielewczyk która zdobyła 513 głosów

Wszystkim zwycięzcom bardzo serdecznie gratulujemy.

O terminie oraz formie wręczenia nagród, poinformujemy gdy zostanie ustalony bezpieczny termin.

GALERIA nadesłanych prac