Dziś jest 27.06.2019

Projekt ,,Z książką na start” !

Wspomniany projekt przeznaczony jest dla dzieci do 6. roku życia. Mały Czytelnik przystępując do projektu otrzymuje Pakiet Startowy, który składa się z Paszportu Bibliotecznego oraz książki, dopasowanej do jego wieku i zainteresowań – w prezencie.

Na dobry start! Ponadto Czytelnicy otrzymują Metropolitalną Kartę do Kultury.

W Paszporcie uczestnik zbiera pieczątki za każdą wizytę zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, a po uzbieraniu 10 pieczątek otrzymuje imienny dyplom, potwierdzający jego czytelnicze zainteresowania.

Do tej pory wydano blisko 220 pakietów startowych najmłodszym Czytelnikom. Dodatkowo 59 dzieci otrzymało dyplomy za zgromadzenie minimum 10 pieczątek.

W lutym bieżącego roku po raz pierwszy wydano dyplom III stopnia, czyli SUPER CZYTELNIKA.

Zachęcamy wszystkich rodziców wraz ze swoimi pociechami do odwiedzin Biblioteki

List do Rodziców
Informacja prasowa