Dziś jest 25.04.2024

Bibliografia Pomorza Gdańskiego i Środkowego

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Żurakowskiego w Kartuzach zaprasza do korzystania z katalogu on-line Bibliografii Pomorza Gdańskiego i Środkowego. Baza jest tworzona od 2012 r. przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczna w Gdańsku oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Słupsku.

Od 1 kwietnia 2016 r. kartuska Biblioteka włączyła się również do współtworzenia bazy, w której można odnaleźć opisy bibliograficzne artykułów z czasopism lokalnych i regionalnych.

Przez naszą Bibliotekę opracowywane są bieżące artykuły dotyczące powiatu kartuskiego zawarte w „Expressie Powiatu Kartuskiego”, „Gazecie Kartuskiej”, „Głosie Kaszub”, „Kurierze Kaszubskim” i „Tygodniku Kartuzy” (dodatku do „Dziennika Bałtyckiego”).

Bibliografia Pomorza Gdańskiego i Środkowego jest dostępna na stronie naszej Biblioteki oraz na stronie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku: www.wbpg.org.pl.

Bibliografia Pomorza Gdańskiego i Środkowego